Nowohuckie Centrum Kultury jest obecne na mapie kulturalnej Krakowa od 1983 roku. Swoją ofertę programową kieruje do dzieci, młodzieży i dorosłych – przede wszystkim mieszkańców dzielnicy, lecz także Krakowa oraz całego regionu.
Podstawowym celem Nowohuckiego Centrum Kultury jest pozyskanie i przygotowanie społeczeństwa do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzeniu jej wartości.Prominex Sp. z o.o.
30-740 Kraków
ul.Półłanki 18
Wiodący małopolski dystrybutor warzyw i owoców, rozpoczął swoją działalność w 1994 roku w formie spółki cywilnej z siedzibą w Krakowie.
Postawiono na sprzedaż owoców cytrusowych na giełdzie krakowskiej i to okazało się strzałem w dziesiątkę.
Dynamicznie rozwijający się rynek w początkowym okresie lat 90-tych, charakteryzujący się wysokim popytem na owoce i warzywa oraz rozszerzana sieć dystrybucji stały się impulsem do poszukiwania bardziej efektywnej formy działań. Dlatego też w 2000 roku na bazie spółki cywilnej powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Prominex Sp.z o.o.
Firma nie tylko umocniła się na dotychczasowym rynku, ale także poszerzyła obszar i zakres swojej działalności otwierając placówkę w Kielcach i w Sandomierzu oraz wprowadzając konfekcjonowanie warzyw i owoców.Pyszne owoce na akcje przekazał:KOBA Organizacja Odzysku S.A. jest aktualnie jedną z czterech największych organizacji odzysku na rynku polskiego recyklingu. Powstała w 2003 roku w odpowiedzi na zmieniające się przepisy oraz potrzeby Przedsiębiorców w zakresie obowiązków dotyczących odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych.


Agencja Reklamowa Studio-eM
Niskie nakłady, szybka realizacja. Oferujemy pełen zakres usług: od przygotowania projektu graficznego do druku i wykończenia introligatorskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.studio-em.pl

Firma Printing Service jest wypoażona w studio sitodruku wielokolorowego. Oferujemy druk graficzny wektorowy i
rastrowy.
Drukujemy na tekstyliach, odzieży reklamowej, wykrojach oraz gadżetach reklamowych ( notesy, notatniki, parasole, kurtki ortalionowe i wiele innych)Potrafimy wykonać rzetelnie i na czas zdobienia od pojedyńczych sztuk eventowych po wielotysięczne nakłady.
Współpracujemy z firmami z Chin i Korei.

Grupa van Gansewinkel rozpoczęła swoją działalność w latach sześćdziesiątych w Holandii. Po ponad pięćdziesięciu latach ekspansji i innowacji staliśmy się niekwestionowanym liderem rynku w Beneluksie oraz rozszerzyliśmy naszą działalność o inne kraje, tj. Portugalię, Francję, Republikę Czeską i od 12 lat Polskę. Obecnie Grupa realizuje roczne obroty na poziomie 500 milionów euro i zatrudnia łącznie 3500 pracowników. Na początku kładliśmy mocny nacisk na zbiórkę odpadów komunalnych.
Program REKARTON jest praktycznym rozwiązaniem służącym realizacji celów Dobrowolnego Porozumienia na rzecz rozwoju systemu zbierania i recyklingu odpadów opakowaniowych po kartonach do płynnej żywności. Jego zadaniem jest wspieranie działań przyczyniających się do rozwoju tego systemu


REMONDIS Electrorecycling posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie zbiórki, przetwarzania, odzysku oraz recyklingu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.Zakłady przetwarzania prowadzone przez REMONDIS Electrorecycling prowadzone są m.in. w Austrii, Francji, Niemczech i Polsce. Systemy zbiórki posiadamy praktycznie w całej Europie.

Electro-System S.A. należy do renomowanej Grupy Remondis działającej od lat w wielu krajach Europy i całego świata w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami.
Celem działania Electro-System jest organizacja przedsięwzięć związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem, recyklingiem, odzyskiem oraz unieszkodliwianiem zużytego sprzętu, a także prowadzenie publicznych kampanii edukacyjnych.

Europejska Platforma Recyklingu zajmuje się odzyskiem i ponownym przetwarzaniem części, odpowiadającej udziałowi rynkowemu należących do niej firm - odpadów elektronicznych i elektrycznych, które co roku powstają w Polsce.